17-02-2019

PZ 16.2.2019 o 9.30 – UT Prešov

1. FC Tatran Prešov U19 (1.liga SD) – TJ Sokol Ľubotice ''A'' (4.liga)  0:1

G: Šimon Marcin

Zostava: Radovan Juhás - Martin Sabol, Patrik Hudák, Vladimír Papp, Tomáš Drozda - Pavol Popovec, Ondrej Jakubek, Matúš Marcin - Marek Oriňak, Martin Hudák, Samuel Michniewicz

Striedali: Šimon Marcin, Matúš Gladiš, Martin Jakubčo, Matúš Tomáš, Michal Michňak

Hodnotenie trénera R. Petruša:

Odohrali sme kvalitný prípravný zápas. Hráči podali poctivý a zodpovedný výkon a víťazstvo si zaslúžili.

PZ 17.2.2019 o 10.30 – UT Sabinov

TJ Sokol Ľubotice ''B'' (6.liga) – FK Rozvoj Pušovce (5.liga) 3:2

G: Merkovský, Fertaľ, Marcin Š.

Zostava: Timko, Sivák, Talian, Joščák P., Kubuš, Zorský, Merkovský, Fertaľ, Lipovský, Marcin Š., Michniewicz

Striedal: Polačok

Hodnotenie trénera Ľ. Kočika:

V značne omladenej zostave, sme podali bojovný výkon. Súper miestami ukázal svoju kvalitu, avšak väčším chcením a možno aj so štastím sme tento vyrovnaný zápas nakoniec vyhrali. Chcem poďakovať všetkým chlapcom že zápas odmakali, odmenou im je víťazstvo proti mužstvu z vyššej súťaže.

Starší dorast - U19

PZ 17.2.2019 o 12.30 – UT Prešov

TJ Sokol Ľubotice (2.liga) – TJ Družstevník Župčany dorast (3.liga)  3:2

G: Štefanik 2, Elizeuš

Zostava: Kuchár - Kostelník, Duháň, Uhrin, Marton - Bochnovič, Kipikaša, Elizeuš - Figura, Šellong, Štefanik

Striedali : balucha, Gmitter, Kačur

Hodnotenie trénera M. Procházku:

Zatiaľ to bol najslabší výkon s najslabším súperom, kopec chýb, zlý prístup, na druhej strane obrovské tutovky, ktoré sme nepremenili. Dnes nebolo ďalších 6 hráčov na zápase, ktorí by mohli hrať. Futbal je taky, nechceš hrať ?, resp nedávaš srdce do hry? ... Stávaš sa voľným hráčom! Dnes len štyria hráči si uhrali svoj priemer, no nič viac. Obrovské sklamanie, ale na druhej strane pre mňa pozitívum.. Otvorilo to oči.

Prípravka - U11

Halový turnaj Bardejov 16.2.2019

Účastnici turnaja: Partizán Bardejov bielí, Partizán Bardejov červení, Partizán Bardejov modrí, FAMT Prešov, CFT Academy Prešov, FA Dabrowa Tarnowska (PL), UKS Plešna (PL), FK Poprad, MFK Zemplín Michalovce, MFK Stará Ľubovňa, TJ Slavoj Trebišov, TJ Sokol Ľubotice

Výsledky:

Ľubotice - Partizán Bardejov červení 1:6

Ľubotice - MFK Zemplín Michalovce 1:3

Ľubotice - UKS Plešna (PL) 1:0

Ľubotice - FK Poprad 1:5

Ľubotice - CFT Academy Prešov 2:1

zápas o umiestnenie (o 7.miesto):
Ľubotice - Partizán Bardejov modrí 2:1

Hodnotenie trénera R. Németha:

Zúčastnili sme sa časovo náročného turnaja, ktorý trval viac než 9 hodín v krásnej športovej hale Mier v Bardejove. Odohrali sme 6 zápasov proti kvalitným súperom, kde sme nehrali druhé husle. Chlapci tuho bojovali aj napriek dĺžke turnaja a potrápili nejedného papierového favorita. S konečným 7.miestom sme z turnaja odchádzali viacmenej spokojný.