SÉRIA PREHIER SA SKONČILA

SÉRIA PREHIER SA SKONČILA
BILANCIA REZERVNÉHO TÍMU PO JEDENÁSTOM KOLE
6.liga ObFZ Prešov, 11.kolo,
TJ SOKOL ĽUBOTICE B - TJ ROZVOJ PUŠOVCE 5:0 (3:0)
Každá séria sa raz skončí a tak tomu bolo aj v prípade nášho rezervného tímu.
Zverenci trénera Jozefa Komku nastúpili štyrikrát po sebe na ihriskách súperov a všetky zápasy prehrali.
Vytúžené víťazstvo prišlo už konečne na domácom trávniku, proti posledným Pušovciam. O výsledku bolo v podstate rozhodnuté už po prvom polčase. V druhej časti hry si naši hráči skóre a zaiste aj futbalovú náladu, ešte dvomi gólmi vylepšili.