MLADŠÍ ŽIACI SA SNAŽILI NO NESTAČILO TO

TJ Sokol Ľubotice, súťažný ročník 2021/22,
BILANCIA MLADŠÍCH ŽIAKOV PO DESIATOM KOLE
II.liga mladších žiakov U13, skupina B Východ VsFZ, 10.kolo,
TJ SOKOL ĽUBOTICE U13 - JANOČKO ACADEMY KOŠICE U13 1:7 (0:3)
Zverenci trénera Ondreja Jakubeka nastúpili proti klubu bývalého slovenského futbalového reprezentanta Vladimíra Janočka odhodlane a hra bola vcelku vyrovnaná. Družstvo Janočko Academy s bilanciou 9 9 0 0, sa presadilo hlavne vďaka lepším hráčskym individuálnym výkonom. Napriek vysokej prehre je vidieť na hre nášho tímu herný progres a naozaj to vôbec nebolo také zlé, ako ukazuje konečný výsledok.