MLADŠÍ DORAST ROZDRVIL KAC KOŠICE

MLADŠÍ DORAST ROZDRVIL KAC KOŠICE
III.liga mladšieho dorastu U17 Východ VsFZ, 11.kolo,
BILANCIA MLADŠIEHO DORASTU PO JEDENÁSTOM KOLE
KAC JEDNOTA KOŠICE U17 - TJ SOKOL ĽUBOTICE U17 0:6 (0:2)
Tréner Michal Oriňak:
"V zápase nám z rôznych dôvodov chýbalo viacero hráčov, no ako tím sme sa s tým vyrovnali veľmi dobre. Súper v podstate len bránil a nejakým odkopom a následným brejkom sa nás snažil prekvapiť. To sa mu ale nepodarilo, lebo všetky lopty zachytila naša defenzíva. Súpera sme celý zápas doslova drvili, čo sa prejavilo šiestimi strelenými gólmi. Mohlo ich byť omnoho viac, keďže sme zahodili veľké množstvo šancí. Kopali sme dve penalty, ktoré boli odrazom toho, že súper s nami jednoducho nestíhal. Chalani sa bavili futbalom, dali sme pekné góly a absolútne zaslúžene zvíťazili".
Pripravil:Attila Mikloško.
Na obrázku môže byť 3 ľudia, stojaci ľudia, vonku a text, v ktorom sa píše „atering 23 032 WW“