TRINÁSTE KOLO V ZÁHRADNOM

13-10-2021

V TRINÁSTOM KOLE ŠTVRTEJ LIGY SEVER SA PREDSTAVÍME V ZÁHRADNOM
IV.liga Sever VsFZ, 13.kolo
Nedeľa 17.10.2021 o 14.00h., štadión v Záhradnom.
ŠK ZÁHRADNÉ (4.miesto) - TJ SOKOL ĽUBOTICE (5.miesto)
Bilancia Záhradného po 12.kole:
12 7 1 4 26:18 22 bodov, 7 plusových bodov.
Doterajšie zápasy Záhradného na domácom ihrisku:
Nižný Hrušov 4:0, Veľký Šariš 1:2, Belá nad Cirochou 1:2, Bardejovská Nová Ves 3:2, Spišská Belá 5:0.
Najlepším strelcami Záhradného po 12.kole sú Alexandar Stošič s ôsmimi gólovými strelami, Lukáš Eliáš bol úspešný päťkrát a Erik Stach má na svojom konte tri presné zásahy.
Náš nedeľňajší súper nastúpil v stretnutí 12.kola v Gerlachove (2:4), v tejto zostave:
Samuel Kuchár - Lukáš Prusák, Nebojša Djokič (K), Libor Leško, Erik Sabol - Martin Nazarej, Jaroslav Luterančík, Marek Nazarej, Erik Stach - Marek Jaworek, Alexandar Stošič,
Náhradníci: Slavomír Ďurica, Hugo Filip Honz, Samuel Kačmár, Dominik Urban, Michal Džunda.
Tréner: Nebojsa Djokič, vedúci mužstva: Igor Štec.
Rozhodujú: HR Tomáš Štefanič (Fintice), AR1 Alexander Fúsek (Prešov), AR2 Erik Revák (Dulová Ves), DZ Miroslav Benko (Prešov).
Program 13.kola IV.ligy Sever VsFZ:
nedeľa 17.10.2021 o 14.00 h.:
Medzilaborce - Marhaň, Belá nad Cirochou - Soľ, Kežmarok - Bardejovská Nová Ves, Veľký Šariš - Sabinov, Stará Ľubovňa - Spišská Belá, Nižný Hrušov - Gerlachov, Záhradné - Ľubotice.