PRÍPRAVKA U9 NA PRVOM MIESTE V SKUPINE A

19-09-2021

19.09.2021
TRETÍ TURNAJ PRÍPRAVIEK U9, skupina A ObFZ Prešov
PRIPRAVKA U9 VÍŤAZOM TRETIEHO TURNAJA A PO TROCH TURNAJOCH VEDIE TABUĽKU SKUPINY A ObFZ
V sobotu 18.09.2021 sa uskutočnil už tretí turnaj prípraviek U9 v skupine A ObFZ Prešov.
Tentokrát bol organizátorom turnaja FK Slovan Solivar.
Účastníkmi turnaja boli prípravky vo vekovej kategórii U9, FK Slovan Solivar, TJ Slanské Ruská Nová Ves, MFC Kapušany a TJ Sokol Ľubotice.
Našim chlapcom sa darilo a vyhrali všetky tri svoje merania síl. Dva výsledky s Ruskou Novou Vsou 7:6 a Solivarom 4:3 boli tesné, ale napokon sme získali tri body. V prvom sobotňajšom zápase s Kapušanmi naša prípravka vedená trénerom Vladimirom Gdovinom a vedúcim mužstva Ronaldom Sabolom zaznamenala doposiaľ rekordný výsledok našej skupiny 18:3.
V tomto stretnutí dosiahol Alex Šinglár tiež rekordný počet gólov až deväť a stal s celkom jedenástimi presnými zásahmi aj najlepším strelcom tretieho turnaja.
Naša prípravka sa stala víťazom tretieho turnaja bez straty bodu a po troch odohratých turnajoch je v tabuľke rovnako na prvom mieste pred Solivarom, Ruskou Novou Vsou a Kapušanami.
Naši chlapci zaznamenali na troch turnajoch v deviatich stretnutiach pekný počet 57 gólov.
Najlepšími strelcom skupiny A po troch turnajoch je náš Daniel Štefánik, ktorý má na svojom konte 21 gólov. Nasledujú Sebastian Amrich a Daniel Husák (obaja Ruská Nová Ves), ktorí strelili po 14 gólov. Z našich strelcov je ešte na štvrtom mieste Alex Šinglár s 11 a na ôsmom Stanislav Harčár so 7 gólmi.
Náš klub TJ Sokol Ľubotice reprezentovali:
Tomáš Vaško (K), Alex Šinglár, Šimon Solar, Michal Kočtuch, Noel Buriak, Samuel Šefánik, Stanislav Harčár, Roman Frimer, Alex Ludwig, Adrián Marchevský, Michal Sinay, Sebastián Humeňan, Dávid Dutka.
Pripravil: Attila Mikloško, foto: Ronald Sabol.