FK ROZVOJ PUŠOVCE

III.liga staršieho dorastu U19, skupina Východ VsFZ, 7.kolo,
STARŠÍ DORAST PRIVIEZOL ZO SPIŠSKEJ BELEJ TRI BODY
KOMENTÁR K ZÁPASU PLUS BILANCIA PO SIEDMOM KOLE
MŠK Spišská Belá U19 - TJ Sokol Ľubotice U19 0:2 (0:2)
Góly: 12.Michal Ivanič, 22.Peter Belánik.
Starší dorast pod vedením trénera Miroslava Dedinu si v šiestom kole pripísali na svoje ligové konto už štvrté víťazstvo.
Ku zisku troch bodov im pomohli dva góly z prvého polčasu. Deviate mužstvo súťaže nám gól nestrelilo a tak si naši chlapci priviezli výhru a posunuli sa v priebežnej tabuľke na pekné štvrté miesto.
Tréner Miroslav Dedina:"
Naše dnešné víťazstvo bolo úplné zaslúžené.
U mojich zverencov je vidieť herný progres, postupne sa ako družstvo stále zlepšujeme.
V prvom polčase sme predviedli dobrý výkon, na ktorý sa dalo pozerať. Hrali sme jednoducho, rýchlo, dôrazne a hlavne účelne.
V druhej časti hry sme už tento výkon nedokázali zopakovať a skomplikovali si tak život zbytočným individualizmom. Nedokázali sme zápas uzavrieť tretím či štvrtým gólom, avšak vďaka bojovnosti a kvalite sme si aj napriek tomu úspešný výsledok už postrážili.