MZ 6.4.2019 o 15.30

TJ SOKOL ĽUBOTICE B – FK UZOVSKÝ ŠALGOV 7:0 (6:0)

G: Antony 2, Kentoš 2, P. Joščák, Lopáček, M. Hudák

Hodnotenie trénera J. Komku:

Vysoké víťazstvo nad silným družstvo FK Uzovský Šalgov, mužstvo bolo podporené veľkým množstvom hráčov z „A“ tímu, ktorý vysokou mierou prispeli k zvýšenej úrovni zápasu. 1 polčas zápasu z našej strany bol strhujúci, kedy si mužstvo svojím pohybom, víťazstvami v osobných súbojoch, vytváralo množstvo šancí, ktoré dokázalo premieňať. Mužstvo Uzovského Šalgova, len s veľkou námahou dokázalo eliminovať útočnú snahu domácich. Výborný prvý polčas zo strany domácich vystriedal druhý polčas, kde mužstvo hostí ukázalo svoju silu a nebyť výborného brankára, Miroslava Potockého, tak konečný výsledok mohol byť iný. V druhom polčase sa striedali útoky, ako na jednej tak na druhej strane. Zo strany domácich bol druhý polčas o poznanie slabší. Celkovo možno zápas hodnotiť veľmi vysoko a to aj s prispením súpera, ktoré neprišiel iba brániť, ale chcel hrať futbal. Verím že víťazná mentalita mužstva bude aj naďalej pokračovať a mužstvo získa vysoký kredit hernej úrovne, ktorá by sa mohla pretaviť aj do výsledkovej podoby. Pochvalu si zaslúžia všetci hráči, ktorý prispeli ku kolektívnemu výkonu na vysokej úrovni.

U19

II.LIGA VÝCHOD 7.KOLO NADSTAVBA O POSTUP

3.4.2019 o 15.00 – UT Lipany

ŠK ODEVA LIPANY - TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:2 (0:0)

G: Klepsatel, P. Hudák

Hodnotenie trénera M. Procházku:

Zápas v Lipanoch bol z našej strany priemerný, veľa sa bojovalo medzi šestnástkami. Druhý polčas sme využili štandardnú situáciu a neskôr zvýšili na 0-2. Hralo sa ťažko, plus rozhodca začal nezvládať kontrolu nad hrou. Diváci naňho tlačili ten fúkal všetko proti nám. Hráči sa snažili zápas dohrať a tešili sa z 3 bodov. Po zápase bol kľud hráči si podávali ruky každý si šiel po svojom a potom prišla nechutná dohra zo strany trénera domácich a bolo dusno!

II.LIGA VÝCHOD 8.KOLO NADSTAVBA O POSTUP

7.4.2019 o 9.00

MŠK TESLA STROPKOV - TJ SOKOL ĽUBOTICE 2:2 (1:1)

G: Klepsatel, Elizeuš

Ešte neodzneli emócie po zápase v stredu, niektorí hráči to znášali ťažko. Stropkov hral dosť nátlakovo vedel nás zatlačiť, no urobil aj chyby. Do otvorenej obrany sme kontrovali, ale nám nič nevyšlo. V podstate kľudný zápas, mohol vyhrať jeden alebo druhý, nakoniec je 2-2 asi spravodlivé! Viacero hráčov išlo na dno svojich síl, v čom vidím do budúcna pokračovania sútaže za pozitívnu vec.

U17

II.LIGA VÝCHOD 7.KOLO NADSTAVBOVÁ ČASŤ O VÍŤAZA

3.4.2019 o 17.15 – UT Lipany

ŠK ODEVA LIPANY - TJ SOKOL ĽUBOTICE 4:1 (0:1)

G: Krištof J.

ČK: Filip Baran po 2ŽK

Hodnotenie trénera M. Oriňáka:

Zápas bol ovplyvnený udalosťami, ktoré sa odohrali po zápase kategórie U19. Prvý polčas sme súpera do ničoho nepustili, naopak my sme nepremenili jednu obrovskú gólovú šancu. V závere polčasu sme sa zaslúženie ujali vedenia, no hneď na to prišla červená karta, ktorá výrazne ovplyvnila ďalší priebeh zápasu. Na polčas sme museli zmeniť rozostavenie a upraviť taktické pokyny. Prvých 10 minúť druhého polčasu sme aj o jedného menej boli lepším mužstvom. Zápas sa zlomil šťastným vyrovnávajúcim gólom domácich, keď lopta sa od brvna odrazila do nášho hráča a následne do brány. Súper sa po našej individuálnej chybe ujal vedenia a tretí a štvrtý gól už boli len vyústením toho, že v snahe vyrovnať sme začali riskovať. Výsledok určite nezodpovedá priebehu zápasu. Ak by sme nedostali červenú kartu, v Lipanoch by sme bodovali.

7.4.2019 o 11.15

MŠK TESLA STROPKOV - TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:2 (1:0)

G: Lukáč, Talian z PK

Výkon chalanov ma potešil. Celý zápas sme na ihrisku dominovali. Lepšie sme kombinovali, mali sme lepší pohyb ako súper a vyhrávali sme osobné súboje. Už v prvých minútach sme sa po peknej kombinácii mohli ujať vedenia. Napriek tomu sme po polčase prehrávali, keď Stropkov z prvej strely na bránu dal gól, no treba uznať že to bola parádna strela. Druhý polčas sme ešte viac zvýšili aktivitu a úplne zaslúžene sme zápas otočili, pričom sme zahodili veľké množstvo gólových šancí. Tento zápas sme mohli vyhrať aj o tri – štyri góly.

U15

II.LIGA SŽ U15 B VSFZ 16. KOLO

6.4.2019 o 10.00

FK ŠIROKÉ - TJ SOKOL ĽUBOTICE 3:0 (1:0)

Hodnotenie trénera O. Jakubeka:

Zápas sme odohrali opäť bez brankár,takže sa do brány postavil hráč. Súper bol na nás veľmi dobre pripravený,bol lepší v osobných súbojoch,rýchlejší,priamočiarejší. Ukázali väčšiu chuť po víťazstve. Nám chýbalo nasadenie a chuť pobiť sa o víťazstvo. Nevyhravali sme osobné súboje a vypracovali sme si malo príležitosti. Tento zápas nám ukázal,že máme na čom pracovať a dôležitý fakt,že žiaden protivník sa neporazí sám.

U13

II.LIGA SŽ U13 B VSFZ 16. KOLO

6.4.2019 o 11.45

FK ŠIROKÉ – TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:4 (0:2)

G: Baran 3, Juščák

Hodnotenie trénera D. Klobušovského:

V studenom a upršanom počasí sme predviedli slušný výkon. Na mokrom teréne sme dokázali veľmi pekne kombinovať a ukázali sme pár pekných akcií. Samozrejme boli aj hluché momenty a jednu z nich súper využil. Ale beriem to na seba, nakoľko tomu predchádzalo naše striedanie jedného z obrancov. Ďakujem chlapcom za bojovný výkon na ťažkom teréne.