01-04-2019

IV.LIGA SEVER DOSPELÍ VSFZ 19.KOLO

31.3.2019 o 15.00

TJ SOKOL ĽUBOTICE – TJ PTAVA NV PTIČIE 4:0 (3:0)

G: M. Hudák, M. Marcin, P. Hudák, Hreško

Hodnotenie asistenta trénera M. Oriňáka:

Boli sme lepším mužstvom a vyhrali sme zaslúžene. O zápase bolo rozhodnuté už v 1. polčase a druhý polčas sa už len dohrával, čo je škoda lebo vyhrať sme mohli väčším rozdielom. Na rozdiel od zápasu vo Finticiach, súper chcel hrať futbal, avšak ukázala sa väčšia futbalová kvalita na našej strane. V zápase sa nestratili ani naši dorastenci, dostali šancu a zhostili sa jej dobre.

PZ 31.3.2019 o 11.00 – B plocha Ľubotice

TJ SOKOL ĽUBOTICE – TJ BUDOVATEĽ ŽEHŇA 13:3

Zostava: Merkovský – M. Joščák, Sivák, Jakubčo, Sabol – Lopáček, Kentoš, Tomáš - Antony, Kucko, Baran

Striedali: Kostelník, Palša, Mikula

Hodnotenie trénera Ľ. Kočika:

Mal som v úmysle generálku odohrať s iným mužstvo, aby nás viac preverilo a potrapilo. Ale ako vieme piata liga už hrala majstrovské zápasy a oslovili ma zo Žehne, tak som súhlasil. No čakal som viac od mužstva Žehne, už to neni tá Žehňa čo bola keď som tam pôsobil. Nechcem znižovať kvalitu súpera ale nebol to súper ktorý by nás pred prvým jarným majstrovským zápasom preveril, veď výsledok hovorí za všetko. Ale treba spomenúť že za B mužstvo nastúpili traja hráči aj z A mužstva a traja hráči z dorastu. Ďakujem chlapcom za prístup k zápasu.

U15

II.LIGA SŽ U15 B VSFZ 15. KOLO

31.3.2019 o 10.00

TJ SOKOL ĽUBOTICE – MŠK SPARTAK MEDZILABORCE 4:1 (2:0)

G: Foriš, Ivanič, Balaník, Krištof

Hodnotenie trénera O. Jakubeka:

Po dlhej zimnej príprave sa chlapci tešili na majstrovský zápas. Od úvodu sa zhostili úloh, ktoré sme si v šatni prizvukovali. Po opatrnom úvode sme prebrali iniciatívu z ktorej pramenili pekné akcie a šance. V celom zápase sme dominovali. Najlepší úsek hry bola 10minutovka cca od 40. do 50.minuty, kedy sme výborne zrýchlili hru stredom, odkiaľ prichádzali finálne prihrávky. Najväčším negatívom bol veľký počet nepremenených 100%-ných šancí. V týždni sa pokúsime popracovať na nedostatkoch a zlepšiť jednotlivé činnosti v nasledujúcom zápase v Širokom.

U13

II.LIGA SŽ U13 B VSFZ 15. KOLO

31.3.2019 o 11.45

TJ SOKOL ĽUBOTICE – MŠK SPARTAK MEDZILABORCE 5:0 (2:0)

G: Baran 2, Juščák 2, Kalakaj

Hodnotenie trénera D. Klobušovského:

Prvé predstavenie v jarnej časti a na domácej pôde bolo troška nervózne. Asi sme veľmi chceli a príliš si veľa o sebe mysleli (po vyhratých PZ v príprave), ale iné je hrať PZ a úplne iné MZ. Boli momenty, kedy sme zahrali pekné akcie, no boli aj slabšie chvíľky. Koniec koncov som ale spokojný hlavne s herným prejavom a vypracovaním si množstva streleckých príležitosti, na ktorých ešte musíme popracovať. Každý zápas nám odhaľuje stále nejaké nedostatky.