TJ Sokol Ľubotice ''A'' - TJ Družstevník Župčany 3:1

TJ Sokol Ľubotice ''A'' (4.liga) - TJ Družstevník Župčany (5.liga)  3:1

góly: Šimon Marcin, Patrik Hudák, Tomáš Drozda

rozhodoval: Revák E.

Zostava: Radovan Juhás (Miroslav Potocký) - Martin Sabol, Vladimír Papp, Patrik Hudák, Šimon Haluska (Martin Jakubčo) - Pavol Popovec, Tomáš Eliáš, Šimon Marcin - Marek Oriňak (Matúš Gladiš), Martin Hudák, Samuel Michniewicz (Tomáš Drozda),

Chýbali: Matúš Marcin, Ján Novák, Ondrej Jakubek, Richard Šimko, Richard Werner, Branislav Lorincz, Peter Kertys, Michal Michňák, Peter Kentoš

Komentár k zápasu a informácie z diania A- tímu poskytol vedúci mužstva M. Oriňák:

Prvý prípravný zápas sme absolvovali proti kvalitnému súperovi zo Župčan. Hral sa obojstranne útočný futbal, avšak predovšetkým z našej strany bolo vidieť, že chlapci hrali prvý zápas po takmer trojmesačnej pauze, čo bolo vidieť predovšetkým na našom pohybe. Všetci hráči, ktorí boli k dispozícii, dostali dostatok priestoru. V zápase sa po našej chybe ujali vedenia Župčany, no tromi gólmi sme otočili skóre v náš prospech. Čo sa týka nášho výkonu, veľmi nie je čo hodnotiť, keďže sme neohúrili, avšak vedu z toho nerobíme, nakoľko išlo o prvý prípravný zápas. Čo sa týka zimnej prípravy, mužstvo trénuje od 15. januára, pričom na tréningy využívame umelú trávu, telocvičňu a raz týždenne chlapci absolvujú kruhový tréning v Pro Workout Gym. Počas zimnej prípravy nastalo niekoľko zmien v kádri, keď mužstvo opustil Kevin Čekan, ktorý prestúpil do Krompách a naopak, do kabíny pribudli Pavol Popovec (z Lipian), Matúš Marcin (z Jihlavy) a Radovan Juhas (z Giraltoviec).