Prípravka U11 absolvovala Medzinárodný turnaj 4SPORT CUP

TJ Sokol Ľubotice U11 - AF Crow Košice (SK)  1:0

TJ Sokol Ľubotice U11 - FK Dušanovac Belgrade (SRB)  0:7

TJ Sokol Ľubotice U11 - DYUSSH 26 Kiev (UA)  2:3

Vyjadrenie nám poskytol tréner R. Németh:

Prvý zápas bol najlepším zápasom na turnaji keď sme Kincsem zdolali väčším chcením, obrovskou bojovnosťou a odhodlaním. Góly strieľali 2x Kočiščin a 2x Urda. Druhý zápas po perfektnej úvodnej sedem minútovke keď sme súpera nepustili na vlastnú polku sme takticky nezvládli a po prvom inkasovanom góle sa zosypalo celé družstvo. Tretí zápas nás ukrajinci prehrali po každej stránke. Lepší prvý dotyk, lepší pohyb na ihrisku a hlavne presné a rýchle prihrávky. Druhý deň sme sa presťahovali do Lipian kde nás veľmi nepotešila veľkosť haly, ktorá predpovedala, že to s futbalom nebude mať nič spoločné. A to sa aj potvrdilo. Proti Košiciam sme sa bili o výsledok do posledných sekúnd kedy 30 sekúnd pred koncom sme rozhodli zápas v náš prospech gólom Mitka. Druhý zápas v Lipanoch nás čakal minuloročný finalista a zdatne pripravený súper zo Srbska, ktorý bol hádam v každej hernej činnosti minimálne o 2 kroky ďalej. Vďaka bojovnosti sme im to ale neuľahčili a boli sme zdatným súperom aj napriek výsledku 7:0 v náš neprospech. Tretí deň sme odohrali posledný zápas o umiestnenie proti Kievu. Začiatok zápasu sme súpera do ničoho nepustili a strelili rýchly gól keď po dorážke zaknihoval tretí gól na turnaji Kočiščin. Následne sme sa uspokojili a nepochopiteľne začali brániť celý zvyšok zápasu a hrozili protiútokmi ktoré boli chaotické a neprehľadné. Turnaj sme zakončili prehrou 2:3. Góly Kočiščin, Sabol.
Turnaj nám ukázal kde máme obrovské rezervy a hlavne triezvo otvoril oči. Taktiež veľkým handicapom bol strach chlapcov zobrať na seba zodpovednosť a potiahnuť ostatných vpred. Sme každopádne vďační za príležitosť zúčastniť sa tohto turnaja, pretože zážitky a skúsenosti nám už nik nezoberie. Držíme sa hesla: Nie je dôležité koľko krát spadneš, dôležité je koľko krát sa postavíš a pôjdeš ďalej.