TABUĽKA STRELCOV ŠTVRTEJ LIGY SEVER PO ÔSMOM KOLE

15-09-2021

TABUĽKA STRELCOV ŠTVRTEJ LIGY SEVER PO ÔSMOM KOLE

PIATI FUTBALISTI STRELILI DVA GÓLY A OPÄŤ SA ZRODILA PEKNÁ GÓLOVÁ ÚRODA

Výsledky 8.kola IV.ligy Sever VsFZ:

Gerlachov - Ľubotice 3:1, Kežmarok - Stará Ľubovňa 3:3, Marhaň - Veľký Šariš 1:2, Spišská Belá - Župčany 0:2, Sabinov - Medzilaborce 1:1, Bardejovská Nová Ves - Demjata 3:0, Soľ - Záhradné 1:3, Belá nad Cirochou- Nižný Hrušov 1:1.

V ôsmom súťažnom kole padlo do sietí brankárov celkom 26 gólov.

Dva góly sa v ôsmom kole podarilo zaznamenať až piatim kanonierom, Markovi Lukáčovi (Bardejovská Nová Ves), Dávidovi Kyšeľovi (Gerlachov), Kristiánovi Tináthovi (Stará Ľubovňa), Eduardovi Šimkovi (Veľký Šariš) a Alexandrovi Stošičovi (Záhradné).

Po ôsmom kole štvrtej ligy sever vedie tabuľku strelcov:

Filip Serečin (Stará Ľubovňa) s desiatimi gólmi,

na druhom mieste je Eduard Šimko (Veľký Šariš) s deviatimi presnými zásahmi a na treťom Lukáš Tóth (Stará Ľubovňa), ktorý zaznamenal osem gólov.

Na delenej štvrtej pozícii sú šesťgóloví, Pavol Fejerčák (Kežmarok) a Kristián Tináth (Stará Ľubovňa).

Nasleduje trojica päťgólových strelcov, Róbert Stachura (Gerlachov), Ľuboslav Pankovčin (Medzilaborce) a Jakub Bandoľa (Soľ).

Šiesti futbalisti strelili štyri góly, Marko Lukáč (Bardejovská Nová Ves), Stanislav Šesták (Demjata), Dávid Kyšeľa (Gerlachov), Patrik Grega (Kežmarok), Miroslav Král (Ľubotice) a Marek Dobranský (Nižný Hrušov).

Tri góly zaznamenali dvanásti hráči, Samuel Holovka (Belá nad Cirochou), Peter Lajčák (Kežmarok), Martin Hudák, Tomáš Lopáček (obaja Ľubotice), Maroš Čeremeta, Marek Porvazník (Medzilaborce), Michal Kotľár (Nižný Hrušov), Patrik Kolpák (Sabinov), Matúš Varga (Veľký Šariš) a trojica strelcov zo Záhradného, Lukáš Eliáš, Erik Stach, Alexandar Stošič.

Ďalších dvadsať jeden futbalistov má na svojom konte dva góly a je medzi nimi aj náš, Kevin Peter Čekan.