KTORÉ MUŽSTVÁ BUDÚ ÚSPEŠNÉ V PIATOM KOLE ŠTVRTEJ LIGY SEVER

27-08-2021

20.08.2021
KTORÉ MUŽSTVÁ BUDÚ ÚSPEŠNÉ V PIATOM KOLE ŠTVRTEJ LIGY SEVER?
Program 5.kola IV.ligy Sever VsFZ:
sobota 21.08.2021 o 16 h. 6.Spišská Belá - Marhaň,
nedeľa 22.08.2021 o 16 h.: 7.Ľubotice - Bardejovská Nová Ves, 3.Župčany - Soľ, 8.Medzilaborce - Belá nad Cirochou, 5.Demjata - Kežmarok, 2.Záhradné - Veľký Šariš, 1.Nižný Hrušov - Stará Ľubovňa, 4.Gerlachov - Sabinov.
Zatipujme si spoločne výsledky zápasov piateho kola štvrtej ligy Sever.
1.Vedúci celok tabuľky Stará Ľubovňa začína sériu troch stretnutí na ihriskách súperov v Nižnom Hrušove. Domáci sú bez formy a tak to vyzerá na jednoznačné víťazstvo "Fröhlichovcov".
Môj tip: 2
2.Korunný princ súťaže Záhradné sa už určite z debaklu u lídra spamätal.
V prešovskom derby s Veľkým Šarišom, ktorý prehral pred tyždňom doma, to však nebude mať určite ľahké.
Môj tip: 1
3.Na treťom mieste je Soľ, ktorá tri zo štyroch stretnutí vyhrala. Domáce Župčany naopak už trikrát prehrali, ale tentokrát všetky body zostanú domácim "Zuzkovcom".
Môj tip: 1
4."Dorinovci" z Gerlachova dvakrát po sebe remizovali 0:0 a v štyroch predchádzajúcich majstrákoch neinkasovali. Róbert Stachura by sa už chcel strelecky presadiť a tak moji priatelia zo Sabinova budú musieť o body tvrdo bojovať.
Môj tip: 1
5.Demjate už konečne zápas pod Šarišským hradom vyšiel. "Šestákovci" tak zaiste nebudú rešpektovať dobrú formu nováčika z Kežmarku a posnažia sa na víťazstvo z minulého kola nad nadviazať.
Môj tip: 1
6.Spišská Belá hrá lepšie ako sú jej doterajšie výsledky a tak v sobotňajšom stretnutí, to napriek svojmu prvému štvrtoligovému víťazstvu bude mať nováčik z Marhane veľmi, veľmi ťažké.
Môj tip: 1
7.Ľubotice privítajú na domácom štadióne bývalého treťoligistu. "Kočikovci" a "Šotttovci" majú temer rovnakú tabuľkovú bilanciu. Viac samozrejme verím nášim "Sokolom".
Môj tip: 1
8."Harakaľovci" utrpeli pred týždňom nevídaný debakel v Kežmarku. "Diňovci" ochutnali prvýkrát ako chutí štvrtoligové víťazstvo, ale napriek tomu by sa mala kvalita prejaviť a tri body zostanú v Medzilaborciach.